Wystąpienie Putina komentowane w wielu krajach

informacje
4

Kilka dni temu mieliśmy do czynienia z kolejnym pokazowym wystąpieniem Putina. Prezydent Rosji zorganizował ogromną konferencję prasową, w której mógł wziąć udział każdy obywatel. Putin odpowiadał na zadawane pytania z widowni, ale także poprzez połączenia telefoniczne. Okazało się, że jest w stanie dokonać niemożliwego. Wiadomości pojawiające się po tym wydarzeniu miały charakter ośmieszający rosyjskiego prezydenta. Okazało się, że jest nagle w stanie ruszyć pociągi, zapewnić wózek inwalidzki dla potrzebującej dziewczynki i dokonać wielu innych cudów.

Pytany natomiast o sytuację na Ukrainie, zaprzeczał, jakoby miały tam stacjonować rosyjscy żołnierze. Jak podają najnowsze informacje, każdego roku prezydent Rosji urządza takie pokazowe spotkania i konferencje, na których dowodzi wyższości Rosji nad innymi narodami.

W czasie tego wystąpienia okazało się także, że Rosja posiada nowoczesną broń, jaka jest w stanie ochronić kraj przed wrogimi atakami, jakich widocznie Putin już się spodziewa. Miały miejsce także pokazy wojskowe i uzbrojenia. Warto oczywiście wszystkie informacje pochodzące z Rosji odpowiednio przefiltrować, ponieważ mamy do czynienia głównie z propagandowymi wystąpieniami.

Należy zatem koniecznie wziąć to wszystko pod uwagę, a będziemy mogli zrozumieć, z jaką sytuacją naprawdę mamy do czynienia. Prezydent Putin już przyzwyczaił zagranicznych odbiorców do pokazywania własnej siły, przekonania o swojej wyższości, a także do tego, iż przekazywane wiadomości niewiele mają wspólnego z prawdą. Należy zatem koniecznie krytycznie podejść do jego słów i oczywiście traktować je wyłącznie jako działania propagandowe, jakich celem jest przysporzenie sobie popularności i manipulowanie opinią publiczną w Rosji. Warto więc śledzić najnowsze informacje w tym zakresie, by dowiedzieć się jeszcze więcej, gdyż wojna na Ukrainie wciąż trwa.